It has been many years since I discovered that I could write, but because I was too lazy I could not write. My departure from work triggered me, and my book “Tears of the Murderer” that I postponed for years before opening my own work was finally revealed. I hope I have managed this job properly. Since it was my first book, I was inexperienced, I hope you read it with pleasure.

1988 Hatay doğumluyum, 1996 yılından itibaren Mersin’de yaşıyorum. Amatör olarak başladığım logo tasarım işine, kendimi fazla kaptırmış olacağım ki daha sonra da profesyonel olarak yapmaya devam ettim. Bir süre grafiker olacak çalıştım, daha sonra kendi iş yerimi açtım ve orada çalışmalarıma devam ettim. Hala da aynı işi devam ettirmeye çalışıyorum.

Yazabildiğimi keşfedeli uzun yıllar oldu ama çok tembel olduğum için bir türlü yazamadım. 🙂 İşten ayrılmam beni tetikledi ve kendi iş yerimi açmadan önce yılladır ertelediğim kitabım “Katilin Gözyaşları” sonunda ortaya çıktı. Doğru düzgün bir şekilde bu işin üstesinden geldiğimi umuyorum. İlk kitabım olmasından dolayı acemiliklerim mutlaka olmuştur, umarım beğenerek okursunuz.